Kotły gazowe

W związku ze szkodliwością dla środowiska wycofywane są z użytkowania piece węglowe.

Na rynku istnieje wiele rozwiązań, które są bardziej ekonomiczne i łatwiejsze w utrzymaniu. Coraz częściej zwraca się uwagę na alternatywne źródła energii, jak chociażby fotowoltaika. Jednak warto pamiętać o możliwościach oferowanych przez paliwa stałe. Ogrzewanie gazowe cieszy się sporym wzrostem sprzedaży ze względu na to, że po montażu odpowiednich konstrukcji, obsługa jest bezosobowa.

Przejdź do realizacji

Sprzedaż i montaż kotłów gazowych

By zadbać o ciepło w domu, należy zastanowić się nad odpowiednim sprzętem, który mógłby to zapewnić. Sprzedaż i montaż kotłów gazowych wiszących stanowi dużą część naszej firmy. Dostarczamy produkty najwyższej jakości, aby klienci byli zadowoleni ze swojego wyboru. Służymy także im swoją wiedzą w przypadku, gdy mają wątpliwości odnośnie całej instalacji. Kotły gazowe wiszące i te stojące kryją wiele tajemnic, które trzeba odkryć przed ich zakupem. W ten sposób pozbędziemy się także strachu przed nowym i nieznanym urządzeniem, które miałoby ogrzewać dom.

Nowe rozwiązania

 

Decydując się na nowy sposób dostarczania ciepła do domu, jakim jest ogrzewanie gazowe, warto zainwestować w nowoczesny system kondensacyjny. Pozwoli on na niezmiernie wysoką sprawność kotłów wiszących i stojących, co przełoży się na ich wydajność, a także niższe rachunki. Dodatkowo, posiada on funkcję odzyskiwania ciepła ze spalin, a to niezmiernie istotny czynnik, który pozwala na ponowne wykorzystanie wcześniej wytworzonego ciepła.

Rodzaje wiszących i stojących urządzeń

 

W domach oprócz ciepła w kaloryferach, ważna jest także woda. Aby podnieść jej temperaturę, można wykorzystać także kotły gazowe wiszące. Sprzedajemy i montujemy ich trzy główne rodzaje – jedno- i dwufunkcyjne oraz kompaktowe. Pierwszy z wymienionych nie posiada możliwości ogrzania wody, jednak istnieje szansa instalacji specjalnego urządzenia, które na to pozwoli. Drugi rodzaj ma już wbudowany przepływowy podgrzewacz, jednak nie magazynuje jej.

 

Kotły kompaktowe dostarczają zarówno centralne ogrzewanie, jak i ciepłą wodę użytkową, dzięki załączonemu zbiornikowi o różnej pojemności, dlatego też często się sprzedają.

Sprzedaż kompaktowych urządzeń

 

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań dla domu. Oferujemy sprzedaż i montaż kotłów gazowych wiszących do ogrzewania zarówno wody, jak i samego mieszkania czy też budynku.

 

Doradzimy w przypadku wątpliwości, a także zajmiemy się instalacją wszystkich konstrukcji. Działamy precyzyjnie, aby nie dochodziło do wycieków czy też innej nieszczelności. Taki montaż jest wymagający i czasochłonny, jednak posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, dlatego możesz nam zaufać.

 

Jedną z wielu zalet tego typu ogrzewania gazowego jest fakt, że kotły wiszące nie zajmują dużo miejsca. Dzięki temu, że nie wytwarzają popiołu są czystym urządzeniem, dlatego mogą być zamontowane praktycznie w każdym miejscu. W zależności od modelu istnieje szansa schowania go nawet w szafce!

Skontaktuj się z nami

Sprawdź naszą ofertę kotłów gazowych