Lokata pieniędzy na dachu

Ogniwa fotowoltaiczne lokata na dachu

Ogniwa fotowoltaiczne lokata pieniędzy – to nie tylko slogan w produkcji energii. Elektrownie są dzisiaj najlepiej prosperującymi instytucjami. Z chwilą wejścia nowej ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii i Ty możesz być producentem energii elektrycznej. Instalacja fotowoltaiczna to darmowy prąd wytwarzany przez panele fotowoltaiczne zainstalowane na Twoim dachu. Energia elektryczna wytwarzana jest przy udziale promieniowania słonecznego każdego dnia tylko, z różną intensywnością. Możesz posiadane pieniądze ulokować na własnym dachu. Instalacja wyprodukuje prąd, który zużywając na własne potrzeby, zaoszczędzisz rocznie ok 1300zł z niewielkiej instalacji 3kWp (12 paneli 250Wp). Zobacz jaka instalacja fotowoltaiczna oraz  ile może ona zarobić dla Ciebie używając kalkulatora. 

Możesz zobaczyć na żywo podglądając produkcję na naszej stronie w zakładce Realizacje . Słońce w Polsce świeci równie mocno i długo jak w Niemczech i Czechach. W tych krajach dawno przekonano się do tego typu technologii. Zainwestowane pieniądze dzisiaj przynoszą im duże zyski.

Dzisiaj nie jest możliwe uzyskać z lokaty bankowej wysokości oprocentowania wkładów na poziomie 10%, a tak jest w przypadku ulokowania pieniędzy na własnym dachu w postaci paneli słonecznych.